УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг в Херсонській області

» Про Службу » Структура

Структура

Бухгалтерія
Головний бухгалтер  
 Риженко В'ячеслав Вікторович (0552) 36-77-63
Організація обліку фінансово-господарської діяльності Служби, проведення розрахунків з усіма учасниками інвестиційного циклу. Контроль за схоронністю власності організації, цільовим використанням коштів і матеріальних цінностей, суворим дотриманням режиму економії і господарського розрахунку. 
Фінансово-економічний відділ
Начальник відділу  
 Мороз Анна Серафімівна (0552) 36-77-65
Реалізація державної політики стосовно розвитку та утримання існуючої мережі автомобільних доріг загального користування в області. Розробка перспективних та поточних планів розвитку дорожнього господарства, кошторисів доходів і видатків на утримання апарату служби. Контроль за своєчасним використанням коштів. Забезпечення фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання мережі автомобільних доріг загального користування, мостів, штучних споруд згідно законодавства. Розробка оперативних даних по виконанню обсягів дорожніх робіт.
Інвестиційно-кошторисний відділ
Начальник відділу  
 Зелінський Олександр Анатолійович (0552) 36-77-68
Організація і проведення тендерів, заключення договорів  на виконання робіт з будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування, мостів та інших штучних споруд відповідно до законодавчих та нормативно-правових актів з цих питань. Визначення кошторисів та договірних цін на проектно-вишукувальні, будівельно-монтажні і ремонтні роботи та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування, погодження договорів на виконання будівельно-монтажних та проектно-вишукувальних робіт, приймання форми КБ-2в.
Відділ з експлуатаціонного утримання автодоріг, штучних споруд, з організації та безпеки дорожнього руху
Начальник відділу   
Овсеєнко Володимир Антолійович (0552) 36-67-29
Надання пропозицій щодо обсягів робіт по поточному ремонту та утриманню автомобільних доріг та штучних споруд на поточний рік. Підготовка матеріалів для укладання договорів на виконання робіт по розробці проектів організації дорожнього руху, схем маршрутного орієнтування, паспортів доріг, обстеження та іспиту штучних споруд. Розробка та щомісячний контроль виконання планів по безпеці руху. Контроль за зміною мережі автомобільних доріг,  розміщенням технічних засобів з організації дорожнього руху, розташуванням об’єктів сервісу та рекламоносіїв. Здійснення аналізу ДТП та розробка заходів щодо усунення причин ДТП. Визначення маршрутів та розрахунок вартості перевезення негабаритних та великовагових вантажів в межах області.
Відділ якості, технічного контролю та нових технологій
Начальник відділу  
Колесник Олександр Миколайович (0552) 36-77-67
Здійснення періодичного контролю за транспортно-експлуатаційним станом автомобільних доріг, мостів та штучних споруд, які знаходяться на балансі Служби. Підготовка завдань на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво (реконструкцію), ремонти та експлуатаційне утримання автомобільних доріг та штучних споруд. Несе відповідальність за забезпечення необхідної якості будівельних та ремонтних робіт згідно встановлених нормативів. Організація роботи державної комісії з прийняття дороги в експлуатацію. Проведення заходів щодо впровадження нової техніки та нових технологій.
Лабораторія з контролю виробництва
Начальник лабораторії  
Воїнський Олександр Сергійович (0552) 36-77-62
Контроль якості виконуємих робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, мостів та штучних споруд згідно встановлених нормативів. Несе відповідальність за забезпечення необхідної якості будівельних та ремонтних робіт. Бере участь у проведенні робочими приймальними комісіями перевірок якості окремих конструкцій та видів робіт. Забезпечує лабораторний контроль відповідності якості матеріалів і готової продукції стандартам та технічним умовам.