УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Засідання Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області

Засідання Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області

9 серпня  в приміщенні Служби автодоріг відбулося засідання Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області, на якій були присутні 4 члени Громадської ради, перший заступник начальника Служби, заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та заступник начальника з фінансово-економічних питань.

Згідно порядку денного на засіданні обговорювалися питання про виконання робіт з поточного середнього ремонту та експлуатаційного утримання доріг, виконання заходів з безпеки дорожнього руху та фінансування дорожніх робіт і перспектива розрахунку з підрядниками за виконані ремонтно-будівельні роботи у минулі роки.

На запитання представників громадськості що робиться дорожниками області для збереження доріг у літній період, коли особливо збільшується інтенсивність руху транспорту, заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Школенко Ігор Андрійович відповів: «В області працює два габаритно-вагових комплекси, один наш, а другий з Полтавської області. Також на основних магістралях області встановлено 22 комлекти знаків з обмеженням руху транспорту вагою більше 24 т при температурі повітря більше 28 о С у денний час з 8-00   до 20-00».

Заступник начальника з фінансово-економічних питань Чабаненко Людмила Валеріанівна надала вичерпну інформацію про фінансування дорожніх робіт. В результаті обговорення обсягів фінансування, прийшли до висновку, що дороги області і в цілому по Україні зможе врятувати тільки створення Дорожнього фонду.

Прес-служба САД у Херсонській області