УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » новини » УВАГА! ОБМЕЖЕННЯ РУХУ НА АВТОДОРОГАХ УКРАЇНИ!

УВАГА! ОБМЕЖЕННЯ РУХУ НА АВТОДОРОГАХ УКРАЇНИ!

У зв’язку з погіршенням погодних умов (сильні опади снігу та пориви вітру, обмеження видимості) з метою забезпечення проїзду та створення безпечних умов роботи дорожньої техніки, введено обмеження руху:

Миколаївська область:

З метою недопущення заторів у русі і забезпечення оперативного розчищення доріг від снігу - з 10-ї години ранку 6 січня тимчасово обмежено рух для проїзду всіх категорій транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення Миколаївської області.

Одеська область:

У зв’язку з очікуваним погіршенням погодних умов та з метою недопущення заторів у русі та оперативного розчищення доріг від снігу,

з 8-00  06.01.2017 р. тимчасово обмежено рух для всіх категорій транспортних засобів на всіх автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення Одеської області.

Дніпропетровська область:

Закриття руху автотранспорту на ділянках автомобільних доріг загального користування.

Львівська область:

У зв’язку з погіршенням погодних умов (сильні опади снігу та пориви вітру, обмеження видимості) з метою забезпечення проїзду та створення безпечних умов роботи дорожньої техніки, Служба автомобільних доріг у Львівській області спільно з Патрульною поліцією з 09год. 00хв. 04.01.2017р. обмежує рух вантажного автомобільного транспорту на ділянці автомобільної дороги державного значення М-06 Київ-Чоп км 621-702,(від м. Стрий до межі із Закарпатською обл.)

Івано-Франківську область:

У зв’язку з погіршенням погодних умов (снігопад, різки пориви вітру, ожеледиця) та з метою недопущення заторів в дорожньому русі та оперативного розчищення доріг від снігу, з 12-00 год. 04.01.2017 р. тимчасово вводиться обмеження руху великовагового транспорту при в'їзді в Івано-Франківську область:
- зі сторони Яблунецького перевалу - автодорога Н-09 Мукачеве - Івано-Франківськ - Рогатин - Львів;
- зі сторони м.Долини - автодорога Р-21 Долина Хуст.

Закарпатська область:

У зв’язку з погіршенням погодних умов (снігопад, різки пориви вітру, ожеледиця) та з метою недопущення заторів в дорожньому русі та оперативного розчищення доріг від снігу, з 10-00 год. 04.01.2017 р. тимчасово вводиться обмеження руху великовагового транспорту на автодорогах державного значення Закарпатської області.

Просимо користувачів доріг утриматись від поїздок на далекі відстані до закінчення негоди.