Служба автомобільних доріг
у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Укравтодор відремонтує понад 700 км доріг за кошти з державного бюджету.

Укравтодор відремонтує понад 700 км доріг за кошти з державного бюджету.

Державне агентство автомобільних доріг України розпочинає підготовку до нового будівельного сезону. Цьогоріч, за кошти з державного бюджету, Укравтодор планує відремонтувати поточним середнім ремонтом 728 км автодоріг загального користування.

 Кабінет Міністрів України 16 березня 2016 року остаточно затвердив бюджетну програму, згідно якої на поточний середній ремонт українських автошляхів у 2016 році передбачено 3,5 млрд. грн. Цих коштів вистачить для відновлення дорожнього покриття на 728 км автомобільних доріг загального користування, які Укравтодор планує ремонтувати за маршрутним принципом – від одного населеного пункту до іншого.  

 «Цього року Укравтодор ремонтуватиме автошляхи за маршрутним принципом, так, як у минулому році була відремонтована дорога Львів–Івано-Франківськ. Через вкрай обмежене фінансування, це єдиний можливий метод отримати хоч якісь суттєві результати у покращенні стану мережі доріг», – зазначив Директор Департаменту розвитку доріг Сергій Цепелєв.

 За його словами, відповідно до діючих норм і стандартів, щороку необхідно виконувати роботи з поточного та капітального ремонту на 5 тис. км автомобільних доріг державного значення та 36 тис. км автомобільних доріг місцевого значення. 

 «Виконання цих нормативних потреб дорожньої галузі можливе, проте лише за умови ритмічного фінансування в обсязі 50-60 млрд. грн. на рік», – аргументував С. Цепелєв, і пояснив, що цьогоріч фактичний обсяг коштів, передбачених Державним бюджетом України на утримання та розвиток дорожньої мережі, дозволяє відремонтувати поточним середнім ремонтом лише 645,5 км доріг державного значення і 82,5 км місцевого значення. 

Та не зважаючи на те, що фінансування мізерне, ремонтуватимуть дороги в усіх регіонах України. Тому, щоб розпочати будівельний сезон вчасно, Служби автодоріг в областях вже проводять тендерні процедури та працюють над розробкою необхідної проектної документації. 

 Детально ознайомитися з ділянками, на яких буде проведено роботи з поточного середнього ремонту можна на карті, де вони зображені схематично. Розмір фінансування кожної області та кількість кілометрів, на яких будуть здійснені ремонтні роботи вказані у таблиці «Розподіл фінансування робіт з поточного середнього ремонту по областях». 

Файли для завантажування