УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Продовження терміну подання документів для обрання до Громадської ради.

Продовження терміну подання документів для обрання до Громадської ради.

 

В зв’язку з тим, що за два тижні прийому заявок для участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області подано недостатню кількість заявок, термін прийняття документів продовжений до 24.03.2016 р.

Служба автомобільних доріг у Херсонській області шляхом створення Громадської ради висловлює свою готовність до співпраці та бажання почути зауваження та пропозиції конструктивно налаштованої громадськості.

Тому, в черговий раз запрошуємо громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства і установи, легалізовані відповідно до законодавства України (надалі – Інститути громадянського суспільства) взяти участь в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області, які відбудуться 7 квітня 2016 року. Початок установчих зборів о 10:00. Місце проведення – зал нарад 3-го поверху адміністративного будинку за адресою: м.Херсон, вул. Поповича, 23. Початок реєстрації учасників о 09:00.

Для участі в установчих зборах Громадської ради необхідно подати до Служби автомобільних доріг у Херсонській області заяву (у довільній формі), підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви необхідно додати:

     - копію рішення, прийнятого у порядку, встановленому установчими документами Інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно буде вважатися кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

     - біографічну довідку делегованого представника Інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в Інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

     - копію виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та копію статуту (положення) Інституту громадянського суспільства, засвідчені в установленому порядку;

     - інформацію про отримання Інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

     - інформацію про результати діяльності Інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання Інститутом громадянського суспільства письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у сфері дорожнього господарства та інформування про них громадськості, тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли Інститут громадянського суспільства працює менше року – за період діяльності);

     - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти Інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Звертаємо Вашу увагу на те, що після 24 березня 2016 року заяви для участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області прийматися не будуть.

Прийом документів відбувається за адресою: м.Херсон, вул. Поповича, 23, каб. 48 з 9 до 16 години, крім вихідних та святкових днів.

Відповідальна особа: Бутко Олена Анатоліївна  e-mail:  press_ad@ukr.net

Телефон для довідок 36-77-68.

Голова ініціативної групи з формування Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області Матвєєнко Ольга Іванівна.