УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » новини » ПРО ЗАХОДИ ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ З 01 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

ПРО ЗАХОДИ ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ З 01 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ

По всій території України з 1 червня діятиме температурний режим. Отже, вантажівки загальною вагою понад 24 тони не мають права пересуватись дорогами загального користування державного значення, коли температура повітря сягає понад 28°C тепла. 

У зв'язку з цим, та з урахуванням розпорядження №432 від 26.05.2021 Херсонської обласної державної адміністрації, Служба автомобільних доріг у Херсонській області повідомляє, що з 01.06.2021 року з метою збереження мережі автомобільних доріг загального користування державного значення області від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди при температурі повітря більше 28°C на дорогах загального користування державного значення області вводиться тимчасове обмеження руху автотранспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більш ніж 7 тон.  

Для забезпечення дотримання режиму тимчасового обмеження в русі великовагових транспортних засобів в області визначено перелік місць відстою для великовагового транспорту. 

Шановні водії, будь ласка, дотримуйтесь правил дорожнього руху. 

Обмеження руху під час спекотного періоду (при температурі повітря більше +28 о С :: Служба автомобільних доріг у Херсонській області (ukravtodor.gov.ua)