УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » новини » Оголошення про створення Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області

Оголошення про створення Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області

 

До уваги громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (надалі – Інститути громадянського суспільства)!

 Служба автомобільних доріг у Херсонській області, шляхом створення Громадської ради висловлює свою готовність до співпраці та бажання почути зауваження та пропозиції конструктивно налаштованої громадськості.

 31 березня 2016 року відбудуться установчі збори Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області. Початок установчих зборів о 10:00. Місце проведення – зал нарад 3-го поверху адміністративного будинку за адресою: м.Херсон, вул. Поповича, 23. Початок реєстрації учасників о 09:00.

 Для участі в установчих зборах Громадської ради необхідно у строк до 17 березня 2016 року подати до Служби автомобільних доріг у Херсонській області заяву (у довільній формі), підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 До заяви необхідно додати:

     - копію рішення, прийнятого у порядку, встановленому установчими документами Інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно буде вважатися кандидатом на обрання до складу Громадської ради;

     - біографічну довідку делегованого представника Інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в Інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

     - копію виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та копію статуту (положення) Інституту громадянського суспільства, засвідчені в установленому порядку;

     - інформацію про отримання Інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

     - інформацію про результати діяльності Інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання Інститутом громадянського суспільства письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у сфері дорожнього господарства та інформування про них громадськості, тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли Інститут громадянського суспільства працює менше року – за період діяльності);

     - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти Інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

 Після 17 березня 2016 року заяви для участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області прийматися не будуть.

 Прийом документів відбувається за адресою: м.Херсон, вул. Поповича, 23, каб. 48 з 9 до 16 години, крім вихідних та святкових днів.

Відповідальна особа: Бутко Олена Анатоліївна  e-mail:  press_ad@ukr.net

Телефон для довідок 36-77-68.

Голова ініціативної групи з формування Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Херсонській області Матвєєнко Ольга Іванівна.