УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » події » WEIGHT IN MOTION: АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ЗВАЖУВАННЯ В РУСІ

WEIGHT IN MOTION: АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ЗВАЖУВАННЯ В РУСІ

Що таке “Зважування в русі”?

Зважування в русі (Weight in Motion, WiM) — це сучасна розумна система комплексного збору інформації про транспортні засоби, які рухаються автомобільними дорогами. Вона здійснює автоматичний моніторинг руху на дорогах у режимі реального часу: дату та час проїзду, температуру навколишнього повітря та дорожнього покриття, смугу та напрямок руху, швидкість руху та державний номерний знак, габаритні розміри, відстань між осями, загальну масу та її розподіл по осях.

WiM означає:
▪ цілодобовий моніторинг руху;
▪ автоматична фіксація порушень;
▪ мінімальний вплив людського фактору.

В рамках Пілотного проекту з впровадження системи зважування в русі (WiM) передбачено встановлення порталів WiM на найбільш навантажених підходах до міста Києва: на дорогах М-01, М-03, М-05, М-06 та М-07. Протягом наступних двох-трьох років систему WiM планується поширити на всю мережу автомобільних доріг України, використовуючи досвід, набутий під час реалізації Пілотного проекту.

Пілотний проект з впровадження системи зважування в русі (WiM) — це спільна робота Укравтодор, SEA Company, Автомагістраль-Південь та International Road Dynamics (IRD) Inc.

 

УКРАВТОДОР розпочав реалізацію Пілотного проєкту з впровадження системи зважування в русі (WIM)