УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » події » Постанова про запровадження системи FIDIC в усій автодорожній галузі вже погоджується у Міністерстві юстиції, - Володимир Омелян

Постанова про запровадження системи FIDIC в усій автодорожній галузі вже погоджується у Міністерстві юстиції, - Володимир Омелян

 

Постанова Кабінету Міністрів про запровадження системи контролю якості FIDIC вже знаходиться на погодженні у Міністерстві юстиції України. Про це 16 вересня 2016 року під час брифінгу повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Володимир Омелян наголосив, що контроль якості дорожніх робіт має бути системним і відбуватися у відповідності до європейських і світових норм. «Ми вже погоджуємо у Міністерстві юстиції Постанову Кабінету Міністрів, яка запроваджує систему FIDIC в усій автодорожній галузі. Якість контролюватиметься за міжнародними параметрами. Ця система повноцінно працює у проектах міжнародних фінансових організацій і працюватиме у нас на об’єктах, які ремонтуються в рамках державних і обласних замовлень», - запевнив Володимир Омелян.

Крім того, Міністр зазначив, що були проведені переговори щодо співпраці Укравтодору з CoST: «Ми також провели переговори з CoST – це ініціатива, яка працює у 16 країнах світу, повністю апробована і працює у будівельній і дорожній галузі».