УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Херсонській області

» Прес-центр » події » Нарада з питань належного утримання доріг та забезпечення життєдіяльності населених пунктів під час ускладнення погодних умов

Нарада з питань належного утримання доріг та забезпечення життєдіяльності населених пунктів під час ускладнення погодних умов

28 грудня під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка відбулась нарада з питань належного утримання доріг та забезпечення життєдіяльності населених пунктів під час ускладнення погодних умов.

У нараді взяли участь представники Укравтодору, ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Національної поліції, ДСНС, Київської міської державної адміністрації та Київської обласної державної адміністрації.

Учасники наради обговорили організаційні заходи з належного утримання доріг та забезпечення життєдіяльності населених пунктів під час ускладнення погодних умов.

Юрій Лавренюк зазначив, що ускладнення дорожнього руху автомобільними дорогами в період з 17 по 19.12.2017, засвідчило організаційні та технічні недоліки в системі транспортного сполучення автомобільними дорогами та відсутність належної координації.

«З метою недопущення в майбутньому ускладнень руху дорогами загального користування, Укравтодором  доручено  Службам автомобільних доріг та підрядним організаціям ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» провести на обласному рівні додаткові засідання комісій з надзвичайних ситуацій щодо вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду 2017-2018 років. Дано доручення додатково, у разі недостатньої кількості машин і механізмів для розчистки та оброблення покриття доріг, забезпечити підвищення оснащеності за рахунок інших підприємств та шляхом перерозподілу техніки між дорогами територіального і місцевого значення. Вживати необхідних заходів із розчистки придорожніх майданчиків для відстою автотранспорту, у разі виникнення загрози ускладнення руху. Укравтодору аналізувати ситуацію і вчасно інформувати Національну поліцію, місцеві органи влади та ДСНС про необхідність обмеження руху. У свою чергу, місцевим органам влади - вчасно приймати рішення про розгорнення пунктів обігріву. Всі органи повинні бути у злагодженій, чіткій координації та взаємодії і вчасно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду», - підкреслив Юрій Лавренюк.